Metin2 KDP VE DOLUNAY NEREDEN DÜŞER (30 LVL SİLAHLARI NEREDEN DÜŞER ? ) NASIL BULUNUR

Metin2 KDP VE DOLUNAY NEREDEN DÜŞER (30 LVL SİLAHLARI NEREDEN DÜŞER ? ) NASIL BULUNUR
Metin2 KDP VE DOLUNAY NEREDEN DÜŞER (30 LVL SİLAHLARI NEREDEN DÜŞER ? ) NASIL BULUNUR

KDP ve DOLUNAY NEREDEN DÜŞER ?

Bir çok kişi metin2 de kdp(kırmızı demir pala) nin vadide ki mistiklerden dolunay kılıcının ise vahşi okçu veya vahşi yüzbaşıdan düştüğünü bilir. Bu bilgiler doğru olsada tamamen yetersizdir. Bu Makalemiz de size gerekli tüm bilgileri vereceğiz.

Kdp hangi canavarlardan düşer?

KDP (Kırmızı demir pala) vadide ki mistik bölgesindeki Karanlık arahan, Büyük arahan, Mistik arahan reisi, Mistik arahan savaşçı ve

İmha bölgesinde Lanetli Siyah Ayı dan düşer evet yanlış okumadınız lanetli siyah ayıdan kdp düşer.

Dolunay kılıcı hangi canavarlardan düşer?

Dolunay Kılıcı 2. köyde Seuryeung vadisin de ve imha bölgesinde düşebilmektedir. Düşürebildiğimiz canavarlar Vahşi deli, Vahşi okçu, Vahşi uzman, Vahşi yüzbaşı, Vahşi Asker, Yabani okçu,Yabani general,Güçlü Yabani okçu ve imha bölgesinde ki Lanetli alfa mavi kurt tur.

İmha bölgesinden sadece kdp ve dolunay mı düşer ?

İmha bölgesindeki canavalar dan sadece kdp(kırmızı demir pala) ve dolunay değil tüm 30 level silahları düşmektedir. Ayrıca bu bölgedeki canavarlardan beşgen kalkan da elde edilebilmektedir. Canavarlar 15 level ve üzerinde nadirende olsa gümüş bilezik abanoz küpe de atarlar. Ancak burada ki köpekler ve ayılar normal köpek ve ayılara göre çok daha güçlüdür. Yeni açılmış bir serverde başlangıç için para aksmak ve şanslıysanız yüksek ortalamalı itemler düşürebilmek için idealdir. Pek çoğunuzun da bildiği gibi vadide çok kişi olduğundan orada düşürmek zor olabilir.

Metin2 oyununda dolunay düşürmenin yolunu eğer bulamadıysanız aşağıda ki haritaya göz atabilirsiniz.

Seuryeung Vadisi                                                  

pinmatik.net   

Bakra Bölgesi 2.Köy

    pinmatik.net