Metin2 Pvp Server Karabüyü Sura Rehberi

Metin2 Pvp Server Karabüyü Sura Rehberi
Metin2 Karabüyü Silah Efsunları Yarı insanlara karşı güç Kritik Vuruş Şansı Büyü Hızı Çeviklik Zeka

Metin2 Pvp Server Karabüyü Sura Rehberi

Karabüyü sura efsunları, diğer karakterler üstünde ezici üstünlük sağlamak için iyi bilinmesi gereken stratejilerden birisidir. Metin2 pvp serverler içerisinde karabüyü sura karakterinin ne kadar güçlü olduğu bilinir. Bu güçlülük, karakterin skilleri ile doğru orantılıdır. Elbette ki iyi itemler ve biyolog görevleri de bunu destekleyen şeylerdir.

Metin2 karabüyü efsunları listesine geçmeden önce Metin2 karabüyü statü konusuna değinmemiz gerekiyor. Statü dağılımı sırası ile şu şekilde; HP > SP > DEX > STR. Karabüyü statüleri 2020 senesinde de bu sıralama ile  verilir. Başarı için gereklidir.

Metin2 Karabüyü Efsunları Neler?

Pvp serverler içerisinde genel olarak yang ve item konusunda problem olmaz. Bu nedenle de item ve yangların herkeste olduğu durumlarda birtakım stratejiler devreye girer. Buradaki stratejiniz ise Wslik karabüyü efsunları olmalı. Bu efsunlar, size savaşı kazandıracak anahtar olacaktır. Metin2 pvp server oyunlarında kullanabileceğiniz efsunlar aşağıdaki gibidir;

Pinmatik.Net Türkiye'nin Oyun E-Pin ve CD Key Platformu

Metin2 Karabüyü Silah Efsunları

 1. Yarı insanlara karşı güç
 2. Kritik Vuruş Şansı
 3. Büyü Hızı
 4. Çeviklik
 5. Zeka

Metin2 Karabüyü Zırh ve Takı Efsunları

Karabüyü sura item efsunları, her pvp serverda aynıdır ancak güç oranlarında farklılıklar olabilir. Bu durumu da deneme yanılma yöntemi ile kendiniz fark edip, efsunlarda oynama yapabilirsiniz. Ancak genel olarak karabüyü efsunları aşağıdaki gibidir;

 • Karabüyü Sura Zırh Efsunları: Max hp, çift el savunması, büyü hızı, bıçak savunması ve kılıç savunması.
 • Karabüyü Sura Bilezik Efsunları: Delici vuruş şansı, hp, büyüye karşı dayanıklılık, şimşeğe karşı dayanıklılık, hp absorbe.
 • Karabüyü Sura Kolye ve Ayakkabı Efsunları: Kritik vuruş şansı, hp, çift el savunması, kılıç savunması ve bıçak  savunması. ( Serverda okçu fazla orandaysa çift el yerine ok savunması kullanılabilir )
 • Karabüyü Sura Küpe Efsunları: Yarı insanlara karşı güç, bıçak savunması, kılıç savunması, çift el savunması ve ok savunması.
 • Karabüyü Sura Kask Efsunları: Yarı insanlara karşı güç, büyüye karşı dayanıklılık, şimşeğe karşı dayanıklılık, hp üretimi ve zehirleme şansı. ( Tercihen Sp üretimi de tercih edilebilir )
 • Karabüyü Sura Kalkan Efsunları: Zeka, çeviklik, yarı insan, sersem bağışıklığı, bloklama. ( Tercihe göre yansıtma da kullanılabilir )